top of page

Pronájem bytu 2 + 1, Lančíkových, Přerov

DOTAZNÍK PRO ZÁJEMCE O PRONÁJEM

Nájemné

11 000 Kč

Vodné a stočné

1 osoba - 250 Kč

2 osoby - 500 Kč

3 osoby - 750 Kč

4 osoby - 1 000 Kč

Elektřina 

(psaná na nájemce)

zálohy si stanovuje nájemce

Plyn

(psán na nájemce)

zálohy si stanovuje nájemce

Kauce

22 000 Kč

Provize RK

11 000 Kč

Internet a TV

(zajišťuje si nájemce na své jméno)

_DSC2847.JPG

Nabízíme pronájem bytu o dispozici 2 + 1 s komorou, o výměře obytné plochy 62 m2 v přízemí (1.NP) rodinného cihlového domu, tedy zastavěné plochy a nádvoří o výměře 138 m2, se zahradou o výměře 494 m2 na ulici Lančíkových v Přerově.

Byt je prostorný, světlý, s moderně zrekonstruovanou koupelnou se sprchovým koutem, prostorem pro pračku a sušičku, WC (oddělené příčkou od koupelny, společný vstup). Pokoje jsou směřované do klidné ulice Lančíkových, kuchyně do dvorní části. K dispozici jsou také sklepní prostory, společná vstupní chodba do domu s možností umístění např. botníku či předsíňové stěny, apod. Je možné taktéž využívat terasu umístěnou ve 2. NP, která je společná i pro sousední byt.  

 

Celý byt je vymalován na bílo, podlahy pokrývají parkety, linoleum a dlažba. Elektřina částečně v hliníku, částečně v mědi, vytápění ústřední plynové, ohřev vody plynovým kotlem, taktéž vaření je plynovým sporákem (plynový kotel je umístěn ve sklepě, každý byt má vlastní měřidla). Bytová jednotka má zděné jádro. 

 

Byt je možné ponechat částečně vybaven, a to (viz. fotografie):

- velkou šatní skříň se zrcadlem

- menší šatní skříň 

- 2x starší šatní skříně

- menší lednice 

- mikrovlnná trouba

- jídelní stůl a židle

- rychlovarná konvice

- několik kusů nábytku je uložených mimo byt (starší vybavení), je možné ale v případě zájmu do bytu dodat - dle dohody.

Pokud by o toto vybavení nebyl zájem, je dohoda o odstranění samozřejmě s pronajímatelem možná.
 

Dům má pouze dvě bytové jednotky, tudíž je zaručeno naprosté soukromí a klid. Je možnost využívání zahrady k posezení, grilování nebo pěstování zeleniny (dohodou se sousedy). Parkování je možné před domem, ve dvoře, či cca v roce 2024 bude uvolněna garáž o výměře 23 m2).
 

BYT VOLNÝ IHNED.

Upozorňujeme klienty, že vzhledem k širokoúhlému záběru objektivu u fofoaparátu, nemusí skutečnost odpovídat fotografiím (tzn. místnosti se zdají být větší než je skutečnost). Je třeba se orientovat především dle podlahové plochy. 

Sportovní vyžití a relax v blízkosti domu:

- ovocná stezka

- dětské hřiště

- fitcentrum

- cyklostezka

- zimní stadion
- fotbalový stadion


Občanská vybavenost v blízkosti domu:

- supermarket a hypermarket

- restaurace a bary

- kamenné obchody a služby

- mateřská škola / základní škola

- zdravotnická zařízení / veterinární ordinace / lékárna

- autobusová zastávka

- autoservis

- nájezd na dálnici směr Brno

Průkaz energetické náročnosti budov: 

 

"G"

PENB_01.jpg

Informace pro zájemce o pronájem:

Jelikož je velký zájem o pronájem nemovitostí, dodržujeme určitá kritéria, podle kterých vybíráme nájemce. Tyto kritéria pomáhají k lepším vztahům mezi nájemcem a pronajímatelem, platební morálce a předcházení případným konfliktům. Umíme ve spoustě věcí vyjít vstříc, ale za to máme určité požadavky. Pokud jste je ochotni akceptovat, rádi si s Vámi plácneme a budeme se těšit na pohodovou spolupráci a věříme, že i dlouhotrvající bezproblémový pronájem a pro Vás příjemné bydlení.

Prověřujeme:

- exekuce

- insolvenci

- zaměstnání či jiný druh příjmu

- Individuálně vyžadujeme ověření potvrzení o bezproblémovém nájmu od bývalého pronajímatele

Nájem se platí vždy na měsíc dopředu, stejně tak služby (voda, teplo, úklid, aj.). Pokud nájem začíná od jiného dne než od 1. dne v měsíci, počítá se alikvotní část nájmu.


Každý pronájem a jeho podmínky jsou řešeny individuálně. Je tedy možné se dohodnout na různých možnostech rozložení plateb apod. Vše je dle nastavení podmínek pronajímatele.

bottom of page