top of page

Dobrý den,

jmenuji se Zuzana Sýkorová Šindlerová a s realitní činností mám mnohaleté zkušenosti (od roku 2010). V minulosti jsem pracovala v jedné menší realitní kanceláři, která mi dala do života úžasné zkušenosti, nicméně v roce 2017 jsem se chtěla posunout dál a založila realitní činnost na vlastní značce, a to "Reality Šindlerová".

Jsem certifikovaným makléřem 1. stupně a zajímám se o lokality jako je např. Přerovsko, Olomoucko, Zlínsko, Brněnsko (v případě zájmu i zbytek ČR). Specializuji se na PRODEJ a PRONÁJEM bytů, rodinných domů, činžovních domů, stavebních parcel a jiných pozemků, komerčních prostor a rekreačních oblastí, developerských projektů, prodej v insolvenci, POMOC s exekucí, výkupy nemovitostí ve spolupráci s investory, TRŽNÍ POSOUZENÍ k dědictví a rozvodům pro notáře a mnoho dalšího ... 

Od roku 2020 nabízím mimo jiné i svým klientům kompletní služby v oblasti pronájmu nemovitostí, tedy SPRÁVU NÁJMU.

 

Náplní mé práce je poskytnout Vám kompletní servis tak, abyste byli nadmíru spokojeni a co nejméně zatíženi starostmi o zrealizování realitního obchodu (prodávající vs. kupující). Spolupracuji s realitními kancelářemi a makléři z významných realitních kanceláří z Přerova, Olomouce a ostatních měst v ČR, advokáty, insolvenčními správci, stavebními firmami, úklidovými firmami, designovými studii, statiky nebo externími hypotečními poradci či přímo bankovními ústavy apod. 

Nabízím Vám rychlé a férové jednání, vstřícnou a přátelskou pomoc, snahu a cíl dosáhnout ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Zásadně spolupracuji pouze s obchodními partnery, kterým věřím, že dělají práci poctivě a stejně tak jako já, do ní vkládají veškeré úsilí a srdce. "Na každém obchodním případu pracuji tak, jako bych ho dělala pro sebe a svoji rodinu". V případě zájmu Vám velmi ráda pomůžu ať už při prodeji, koupi nemovitosti či řešení tíživé životní situace. 

O mně také něco z osobního života:

 

Narodila jsem se v roce 1984 v Přerově, kde také celý život bydlím, tudíž i co se realit týče, je Přerov a celkově Olomoucký kraj moji parketou. Vystudovala jsem Veřejnou správu, studium jsem ukončila úspěšně v roce 2004. I do dnešního dne se stále vzdělávám, a to např. znakový jazyk, anglický jazyk, finanční kurzy, a nebo design nemovitostí. V roce 2022 jsem dokončila úspěšně studium interiérového designu a jsem rovněž členkou design klubu, díky kterému se i nadále v této oblasti vzdělávám. Jsem vdaná a mám úžasného syna.  Mám ráda pohodu a relax, knihy, pop, jazz, ale nevadí mi i klasická hudba. Zkouším také hrát na piáno. Mám taktéž ráda cestování, zahradničení, fotografování, zvířata a dobré lidi. Jsem zodpovědná, vždy dotahuji věci do konce, nikdy se nevzdávám a věřím na podání ruky.

logo2.png
IMG_20240209_220011.jpg

"Prvním krokem ke spokojenému životu je být přesvědčen o svém rozhodnutí.

 

Pak je to zřejmě ten správný krok."

 

 

Zuzana Sýkorová Šindlerová 

bottom of page