top of page

Pronájem bytu 2 + 1, Dvořákova, Přerov
DOTAZNÍK PRO ZÁJEMCE O PRONÁJEM

Nájem

11 000 Kč

Služby

Pro 1 osobu - 1 972 Kč

Pro 2 osoby - 2 572 Kč 

Pro 3 osoby - 3 172 Kč 

Pro 4 osoby - 3 772 Kč 

Elektřina

Psaná na nájemce

Doporučená záloha min.1 000 Kč

Plyn

Psán na nájemce

Doporučená záloha min. 500 Kč

Kauce

22 000 Kč

Provize RK

11 000 Kč

Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o dispozici 2 + 1 a výměře 70,50 m2, ve 3. patře panelového domu bez výtahu, na ul. Dvořákova, která je jednou z nejvyhledávanějších lokalit města Přerova. Pokoje jsou světlé a velmi prostorné, neprůchozí, otočené do klidné části ulice. Byt je v původním, avšak udržovaném stavu.

Elektřina v hliníku, podlahy v pokojích pokrývají parkety, linoleum v chodbě i v kuchyni, koupelna a samostatné WC se starší dlažbou a obklady. V kuchyni původní udržovaná kuchyňská linka se samostatně stojícím plynovým sporákem s elektrickou troubou a dostatečným prostorem pro jídelní kout.

Vytápění ústřední dálkové - vedené v podlaze. Okna plastová se žaluziemi.

V chodbě starší velká skříň. Koupelna a WC zvlášť. V koupelně vana a prostor pro pračku. Součástí bytové jednotky je sklep o výměře cca 1 x 1,5 m.

Byt je vhodný jak pro rodinu s dětmi, tak například také pro lidi, kteří pracují v blízkosti nemovitosti (Nemocnice Přerov, která téměř navazuje na dům pronajímané nemovitosti nebo pro zaměstnance Meopty Přerov, aj.), dále také pro lidi, kteří preferují klid a chtějí to mít kousek do přírody. 

Upozorňujeme klienty, že vzhledem k širokoúhlému záběru objektivu u fofoaparátu, nemusí skutečnost odpovídat fotografiím (tzn. místnosti se zdají být větší než je skutečnost). Je třeba se orientovat především dle podlahové plochy. 

Dále upozorňujeme, že byt je momentálně pronajat, je tedy vybaven nábytkem nájemců. Při předání nemovitosti bude byt vyklizen a prázdný jako je viditelné na fotografiích.

BYT VOLNÝ OD 01.09.2023.

Výhody bytu / domu:

- oblíbená lokalita

- v blízkosti veškerá občanská vybavenost

- kousek do centra města

- větší výměra bytu

 

Sportovní vyžití a relax v blízkosti domu:

- Park Michalov, park Laguna, přírodní rezervace Žebračka

- dětské hřiště

- dětské hrací centrum – 10 minut pěšky

- masáže

- bowling centrum

- posilovna

- klub Atlas
- cyklostezka
- tenisové kurty

 

Občanská vybavenost v blízkosti domu:

- supermarket a hypermarket

- restaurace a bary

- kamenné obchody a služby

- mateřská škola / základní škola

- lékárna

- autobusová zastávka
- lékaři / nemocnice / porodnice
- pošta

Informace pro zájemce o pronájem:

Jelikož je velký zájem o pronájem nemovitostí, dodržujeme určitá kritéria, podle kterých vybíráme nájemce. Tyto kritéria pomáhají k lepším vztahům mezi nájemcem a pronajímatelem, platební morálce a předcházení případným konfliktům. Umíme ve spoustě věcí vyjít vstříc, ale za to máme určité požadavky. Pokud jste je ochotni akceptovat, rádi si s Vámi plácneme a budeme se těšit na pohodovou spolupráci a věříme, že i dlouhotrvající bezproblémový pronájem a pro Vás příjemné bydlení.

Prověřujeme:

- exekuce

- insolvenci

- zaměstnání či jiný druh příjmu

- Individuálně vyžadujeme ověření potvrzení o bezproblémovém nájmu od bývalého pronajímatele

Nájem se platí vždy na měsíc dopředu, stejně tak služby (voda, teplo, úklid, aj.). Pokud nájem začíná od jiného dne než od 1. dne v měsíci, počítá se alikvotní část nájmu.


Kauci stanovenou pronajímatelem je možné dle dohody rozložit na 2 splátky - po dohodě.


Každý pronájem a jeho podmínky jsou řešeny individuálně. Je tedy možné se dohodnout na různých možnostech rozložení plateb apod. Vše je dle nastavení podmínek pronajímatele.

penb dvořákova jpg.jpg
06f78467-d371-4b70-9622-020aee0a2fac.jpg
bottom of page