top of page

Pronájem bytu 2 + 1, Dvořákova, Přerov
DOTAZNÍK PRO ZÁJEMCE O PRONÁJEM

Nájem

11 000 Kč

Služby

Pro 1 osobu - 1 972 Kč

Pro 2 osoby - 2 572 Kč 

Pro 3 osoby - 3 172 Kč 

Pro 4 osoby - 3 772 Kč 

Elektřina

Psaná na nájemce

Doporučená záloha min.1 000 Kč

Plyn

Psán na nájemce

Doporučená záloha min. 500 Kč

Kauce

22 000 Kč

Provize RK

11 000 Kč

Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o dispozici 2 + 1 a výměře 70,50 m2, ve 3. patře panelového domu bez výtahu, na ul. Dvořákova, která je jednou z nejvyhledávanějších lokalit města Přerova. Pokoje jsou světlé a velmi prostorné, neprůchozí, otočené do klidné části ulice. V bytě proběhla v 11/2023 a 12/2023 částečná oprava a údržba, a to: nové linoleum, nová kuch. linka se spotřebiči, výměna vypínačů, zásuvek a interiérových dveří, oprava obkladů v koupelně, výmalba bytu na bílo, aj.

Elektřina v hliníku, podlahy v pokojích pokrývá nové linoleum, taktéž v chodbě i v kuchyni, koupelna a samostatné WC se starší dlažbou a obklady. V kuchyni nová kuchyňská linka se samostatně stojícím plynovým sporákem a elektrickou troubou a dostatečným prostorem pro jídelní kout.

Vytápění ústřední dálkové - vedené v podlaze. Okna plastová se žaluziemi.

V chodbě starší velká skříň. Koupelna a WC zvlášť. V koupelně vana a prostor pro pračku. Součástí bytové jednotky je sklep o výměře cca 1 x 1,5 m.

Byt je vhodný jak pro rodinu s dětmi, tak například také pro lidi, kteří pracují v blízkosti bytu (nemocnice Přerov, která téměř navazuje na dům pronajímaného bytu nebo pro zaměstnance Meopty Přerov, aj.), dále také pro lidi, kteří preferují klid a chtějí to mít kousek do přírody. 

Upozorňujeme klienty, že vzhledem k širokoúhlému záběru objektivu u fofoaparátu, nemusí skutečnost odpovídat fotografiím (tzn. místnosti se zdají být větší než je skutečnost). Je třeba se orientovat především dle podlahové plochy. 

BYT VOLNÝ IHNED.

Výhody bytu / domu:

- oblíbená lokalita

- v blízkosti veškerá občanská vybavenost

- kousek do centra města

- větší výměra bytu

 

Sportovní vyžití a relax v blízkosti domu:

- Park Michalov, park Laguna, přírodní rezervace Žebračka

- dětské hřiště

- dětské hrací centrum – 10 minut pěšky

- masáže

- bowling centrum

- posilovna

- klub Atlas
- cyklostezka
- tenisové kurty

 

Občanská vybavenost v blízkosti domu:

- supermarket a hypermarket

- restaurace a bary

- kamenné obchody a služby

- mateřská škola / základní škola

- lékárna

- autobusová zastávka
- lékaři / nemocnice / porodnice
- pošta

Informace pro zájemce o pronájem:

Jelikož je velký zájem o pronájem nemovitostí, dodržujeme určitá kritéria, podle kterých vybíráme nájemce. Tyto kritéria pomáhají k lepším vztahům mezi nájemcem a pronajímatelem, platební morálce a předcházení případným konfliktům. Umíme ve spoustě věcí vyjít vstříc, ale za to máme určité požadavky. Pokud jste je ochotni akceptovat, rádi si s Vámi plácneme a budeme se těšit na pohodovou spolupráci a věříme, že i dlouhotrvající bezproblémový pronájem a pro Vás příjemné bydlení.

Prověřujeme:

- Exekuce

- Insolvenci

- Zaměstnání či jiný druh příjmu

- Individuálně vyžadujeme ověření potvrzení o bezproblémovém nájmu od bývalého pronajímatele

Nájem se platí vždy na měsíc dopředu, stejně tak služby (voda, teplo, úklid, aj.). Pokud nájem začíná od jiného dne než od 1. dne v měsíci, počítá se alikvotní část nájmu.


Kauci stanovenou pronajímatelem je možné dle dohody rozložit na 2 splátky - po dohodě.


Každý pronájem a jeho podmínky jsou řešeny individuálně. Je tedy možné se dohodnout na různých možnostech rozložení plateb apod. Vše je dle nastavení podmínek pronajímatele.

penb dvořákova jpg.jpg
06f78467-d371-4b70-9622-020aee0a2fac.jpg
bottom of page