top of page

Pronájem bytu 1 + 1, Potštát
Nájemné 6 000 Kč
+ elektřina 500 Kč, vodné a stočné 150 Kč / osoba
+ kauce 6 000 Kč (v případě zvířete kauce 12 000 Kč)
Provize RK 6 000 Kč
 

4.JPG
Nabízíme k pronájmu byt 1 + 1 v přízemí cihlového domu ( *** z roku 1900, kde také žila údajně paní hraběnka Desfours - Walderode, z rodu Walderode) o výměře 38,5 m2 v historickém jádru města Potštát - Bočkovo náměstí. Jedná se o řadový krajní dům obdélníkového tvaru, který je částečně podsklepen.

Bytový dům s celkem 5 bytovými jednotkami je o dvou nadzemních podlažích a podkroví, kde jsou vybudované kóje pro každý z nájemních bytů. Dále jsou k dispozici ke každé bytové jednotce kóje ve dvoře.

Bytová jednotka prošla v roce 2020 částečnou rekonstrukcí, a to především: podlahy, koupelna, elektřina v mědi, omítky, jedno plastové okno, druhé okno zůstalo dřevěné. 

Vytápění bytové jednotky je na tuhá paliva (kamínka v pokoji - v případě zájmu by je pronajímatel vyměnil za krbová kamna), teplou vodu ohřívá elektrický bojler. Vaření na dvouplotýnkovém elektrickém vařiči. Voda i odpady v plastu. Možnost připojení k internetu O2.

Byt volný ihned, preferujeme dlouhodobý nájem. Byt je vhodný pro max. dvě osoby.

 
Fotogalerie:
Upozorňujeme klienty, že vzhledem k širokoúhlému záběru objektivu u fofoaparátu, nemusí skutečnost odpovídat fotografiím (tzn. místnosti se zdají být větší než je skutečnost). Je třeba se orientovat především dle podlahové plochy. 

Občanská vybavenost, sport, rekreace v blízkosti domu:
 

- fotbalové hřiště
- farnost
- cyklostezka Potštát => Boškov
- čerpací stanice
- obchod se smíšeným zbožím
- pošta
- kadeřnictví
- pekařství
- praktický lékař pro dospělé
- penzion
- pálenice
- restaurace
- zámek Potštát
- stavební úřad Potštát
- obecní úřad Potštát

Průkaz energetické náročnosti budov: "G"

PENB_01.jpg
bottom of page