Pronájem bytu 2 + 1, Potštát
Nájemné 10 000 Kč
+ elektřina cca 2 500 Kč, vodné a stočné 150 Kč / osoba
+ kauce 10 000 Kč (v případě většího zvířete kauce 20 000 Kč)
Provize RK 10 000 Kč 

4.JPG
Nabízíme k pronájmu byt 2 + 1 v 2. NP cihlového domu ( *** z roku 1900, kde také žila údajně paní hraběnka Desfours - Walderode, z rodu Walderode) o výměře 77 m2 v historickém jádru města Potštát - Bočkovo náměstí. Jedná se o řadový krajní dům obdélníkového tvaru, který je částečně podsklepen.

Bytový dům s celkem 5 bytovými jednotkami je o dvou nadzemních podlažích a podkroví, kde jsou vybudované kóje pro každý z nájemních bytů. Dále jsou k dispozici ke každé bytové jednotce kóje ve dvoře.

Bytová jednotka prošla v roce 2021 kompletní rekonstrukcí, a to především: Kuchyně, podlahy, koupelna, elektřina v mědi, omítky, dveře. Původní zůstala pouze dřevěná okna.

Vytápění bytové jednotky je ústřední na elektrokotel se zásobníkem na teplou vodu. Voda i odpady v plastu. Možnost připojení k internetu O2.

Byt volný ihned, preferujeme dlouhodobý nájem.

 
Fotogalerie:
Upozorňujeme klienty, že vzhledem k širokoúhlému záběru objektivu u fofoaparátu, nemusí skutečnost odpovídat fotografiím (tzn. místnosti se zdají být větší než je skutečnost). Je třeba se orientovat především dle podlahové plochy. 

Občanská vybavenost, sport, rekreace v blízkosti domu:
 

- fotbalové hřiště
- farnost
- cyklostezka Potštát => Boškov
- čerpací stanice
- obchod se smíšeným zbožím
- pošta
- kadeřnictví
- pekařství
- praktický lékař pro dospělé
- penzion
- pálenice
- restaurace
- zámek Potštát
- stavební úřad Potštát
- obecní úřad Potštát

Průkaz energetické náročnosti budov: "G"

PENB_01.jpg