Prodej pozemku, Prosenice
Cena 920 000 Kč vč. provize RK a advokátních služeb 

 
8.JPG

Nabízíme ke koupi pozemek ve velmi hezké klidné lokalitě, v obci Prosenice u Přerova, který navazuje na střed obce. Pozemek je rovinatý s ovocnými stromy (hrušky), keři (rybíz, angrešt, aj.) a vinnou révou. V minulosti byl na pozemku okrasný rybníček, který byl zasypán sutinou z důvodu plánované stavby rodinného domu.

Oplocený pozemek je o výměře 861 m2, součástí skleník. Nachází se mimo chráněná území a ochranná pásma.

Tento pozemek je veden v katastru nemovitostí jako "zahrada", nicméně je dle územního plánu přesto vhodný k vybudování rodinného domu s dostatečně velkým pozemkem pro klidovou zónu. V blízkosti hranice pozemku je veškeré napojení na inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace obecní, plyn). 

V obci je základní občanská vybavenost - obchod, ambulantní zařízení a mateřská a základní škola, autobusová zastávka.

 

PŘÍJEZDOVÁ CESTA

Příjezdová cesta je z části zpevněná, z části půda, zúžená mezi pozemkem a sousedícím domem (viz. obrázek níže), příjezd automobilem na pozemek je však možný. Na podzim 2020 proběhla změna kategorie cesty ze IV. třídy na III. třídu (odsouhlasení zastupitelstvem obce a nový pasport této změny je k nahlédnutí v realitní kanceláři na vyžádání.

 

HYDROGEOLOGICKÝ PRŮZKUM

Dále na podzim 2020 proběhl hydrogeologický průzkum na pozemku k zjištění spodní vody. 

 

SÍTĚ

Veškerá vyjádření ohledně sítí jsou v písemné tištěné podobě v realitní kanceláří, budou tak případnému zájemci poskytnuta při případném prodeji. Samozřejmostí je možnost do všech dokumentů nahlédnout.

PLODINY NA POZEMKU

Veškeré plodiny na pozemku zůstávají nedotčeny. Hroznové víno bude na přání vlastníka sousedního pozemku odstraněno.

*** výpočet pozemků "šířka / délka" je dle zaměření z katastru nemovitostí. Přesné rozměření bude na základě práce geodeta. 

ae919e81-bc49-4b93-9f4c-74c399848dc9.png
117265415_960417364430580_76065477753862

Veškeré potřebné informace o obci naleznete zde: