Dobrý den,

jmenuji se Zuzana Sýkorová Šindlerová a s realitní činností mám mnohaleté zkušenosti (od roku 2010). V minulosti jsem pracovala v jedné menší realitní kanceláři, která mi dala do života úžasné zkušenosti, nicméně v roce 2017 jsem se chtěla posunout dál a založila realitní činnost na vlastní značce, a to "Reality Šindlerová".

Jsem certifikovaným makléřem 1. stupně a zajímám se o lokality jako je např. Přerovsko, Olomoucko, Zlínsko, Brněnsko (v případě zájmu i zbytek ČR). Specializuji se na PRODEJ a PRONÁJEM bytů, rodinných domů, činžovních domů, stavebních parcel a jiných pozemků, komerčních prostor a rekreačních oblastí, developerských projektů, prodej v insolvenci, POMOC s exekucí, výkupy nemovitostí ve spolupráci s investory, TRŽNÍ POSOUZENÍ k dědictví a rozvodům pro notáře a mnoho dalšího ... 

 

Náplní mé práce je poskytnout Vám kompletní servis tak, abyste byli nadmíru spokojeni a co nejméně zatíženi starostmi o zrealizování realitního obchodu (prodávající vs. kupující). Spolupracuji s realitními kancelářemi a makléři z významných realitních kanceláří z Přerova, Olomouce a ostatních měst v ČR, advokáty, insolvenčními správci, stavebními firmami, úklidovými firmami, designovými studii, statiky nebo externími hypotečními poradci či přímo bankovními ústavy apod. 

Nabízím Vám rychlé a férové jednání, vstřícnou a přátelskou pomoc, snahu a cíl dosáhnout ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Zásadně spolupracuji pouze s obchodními partnery, kterým věřím, že dělají práci poctivě a stejně tak jako já, do ní vkládají veškeré úsilí a srdce. "Na každém obchodním případu pracuji tak, jako bych ho dělala pro sebe a svoji rodinu". V případě zájmu Vám velmi ráda pomůžu ať už při prodeji, koupi nemovitosti či řešení tíživé životní situace. 

Zuzana Sýkorová Šindlerová 

 & 

Reality Šindlerová

114588287_10217679304555206_751000109760